Historia firmy

2006 roku w Tomaszowie Mazowieckim, jako niewielka firma z wielkimi aspiracjami, rozpoczęliśmy swoją działalność od sprzedaży białych etykiet samoprzylepnych oraz taśm pakowych i termotransferowych. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu, inwestowaniu w park maszynowy oraz pracowników, współpracy z najlepszymi dostawcami surowców, stajemy się jednym z lepszych przedsiębiorstw na rynku poligraficznym.

W związku ze stale rozwijającym się rynkiem i wzrastającymi wymaganiami klientów, nasza firma wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom wprowadziła usługi projektowania graficznego. Dzięki czemu nasi klienci otrzymują produkt zgodny z ich wymaganiami i wyobrażeniami.

W 2014 roku zmieniła się siedziba firmy, ze względu na stale rozwijający się park maszynowy, wzrastającą produkcję oraz zwiększającą się liczbą zatrudnionych fachowców.

 

Dlaczego właśnie Fleksograf?

"Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych" - z tym hasłem identyfikujemy się w 100%. Dobro i zadowolenie klienta z zamówionego towaru jest dla nas najważniejsze. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych zdobyczy technologicznych w procesie produkcyjnym, nasz asortyment jest niepowtarzalny i unikalny, przy czym proekologiczny dzięki ograniczeniu odpadów do minimum i wykorzystywaniu proekologicznych półsurowców.

Nasz dział handlowy doradzi w kwestii Państwa produktów oraz pomoże rozwiązać sytuacje wymagające fachowej porady.

  • "Nie istnieją problemy, są tylko sytuacje do rozwiązania."


Niewątpliwym atutem naszej firmy jest długoletnia współpraca z uznanymi firmami na rynku krajowym jak i zagranicznym, które cenią sobie jakość i nie są zainteresowane półśrodkami.

Partnerskie stosunki z klientami zaczynają się budować od momentu projektowania etykiety poprzez druk, aż po finalny produkt dostarczany do klienta - stoi za tym cały sztab profesjonalistów w zakresie poligrafii jak i projektowania graficznego.

O klienta walczymy wytrwale, gdy już go zdobędziemy to dbamy jeszcze bardziej.
Copyright © 2018 Fleksograf