Kontakt:

Fleksograf
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18a
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: +48-44-724-74-21 +48-44-724-25-08
FAX: +48-44-789-01-35
e-mial: fleksograf@fleksograf.pl


Sekretariat:

wew. 101
wew. 102
Telefon:
+48-44-724-74-21
+48-44-724-25-08
e-mail: zamowienia@fleksograf.pl

Dział Finansowy:
 
Telefon:
+48-44-724-74-24
+48-44-724-25-08
e-mail: biuro@fleksograf.pl

Dział Sprzedaży:

 

      Magdalena wew. 113                                               Aleksandra wew.112   
   +48-512-013-400                                                        +48-533-312-466
     magdalena@fleksograf.pl                                       aleksandra@fleksograf.pl
 
          Marta wew. 107                                                     Marzena wew. 110         +48-505-901-472                                                       +48-534-460-111
     
marta@fleksograf.pl                                                marzena@fleksograf.pl

 Ilona wew. 109                                                       Renata wew. 108
+48-533-342-466                                                      +48-790-871-970  ilona@fleksograf.pl                                                   renata@fleksograf.pl

Przemysław wew. 105                                           Elżbieta wew.114

 +48-535-971-907                                                      +48-517-112-256   przemek@fleksograf.pl                                             ela@fleksograf.pl
                                                 
Dział Eksportu
+48-535-971-907


Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fleksograf Marcin Jakóbczyk z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim (97 – 200), ul. Marii Skłodowskiej – Curie 18A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo po otwarciu załączonej klauzuli.

               

Copyright © 2018 Fleksograf